Filtruj według

Płyta meblowa

Płyta meblowa

Meble

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy meble szkolne. Nowoczesne, a zarazem niebywale eleganckie doskonale sprawdzą się w każdej placówce edukacyjnej. Prezentowane przez nas meble pozwalają na kompleksowe wyposażenie takich miejsc jak: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła wyższa (licea, technika, szkoły zawodowe i profilowane), a także placówek oświatowych, szkól integracyjnych, świetlic etc.


Dostępne w naszym asortymencie meble dostosowane są na potrzeby niemal wszystkich pomieszczeń w placówkach edukacyjnych, począwszy od sal lekcyjnych, poprzez szatnie, a skończywszy na korytarzach. To, co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencyjnych to przede wszystkim jakość. Oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się szeroką funkcjonalnością, maksymalną trwałością, a także… bezpieczeństwem. Meble te są nie tylko wygodne, ale również eleganckie. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj nowoczesny design.

Mogą Państwo dobrać kolor według własnych potrzeb. Fronty zostaną pomalowane na dowolne kolory, które znajdują się w naszej palecie. Przy zakupie można również wybrać rodzaj okleiny mebli. Możliwości jest bardzo wiele czekamy na Twoją wyobraźnię którą z przyjemnością zrealizujemy.


Aktywne filtry